Systemy Pakowania DI-ZET 2024

Systemy Pakowania DI-ZET 2024
Strefa Pakowania Warszawa. Showroom DI-ZET

Firma DI-ZET ponad 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania końcowego. Dostarczamy maszyny i urządzenia pakujące, linie automatyczne oraz materiały pakujące. Zapewniamy serwis i części zamienne. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego showroomu maszyn pakujących w Warszawie, gdzie m.in. prezentujemy pierwszą w Polsce testową owijarkę do owijania palet papierem. Jest to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie ładunków przed uszkodzeniem i wilgocią z zastosowaniem papieru Mondi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na wizytę.

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Showroom Strefa Pakowania Warszawa. Systemy pakowania DI-ZET

Polska premiera owijarki PaperWrap do owijania palet papierem

Firma DI-ZET, dostawca zautomatyzowanych systemów do pakowania, zaprasza na polską premierę owijarki PaperWrap austriackiego producenta EW Technology. Urządzenie zostanie zaprezentowane w showroomie Strefa Pakowania w Warszawie.

System PaperWrap do owijania towaru na palecie papierem to najnowsze rozwiązanie ekologicznego zabezpieczania towaru do transportu i składowania. System pozwala na owijanie palet specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi.

Zastosowanie w Twoim magazynie owijarki PaperWrap zapewnia szereg korzyści, w tym:

  • Zadowolenie Twojego Klienta: Klienci końcowi zwracają uwagę na ekologiczny sposób zabezpieczenia towaru na palecie. Wysyłając towar zapakowany na owijarce PaperWrap w papier StretchWrap Mondi podnosisz wartość swoich towarów i zwiększasz atrakcyjność swojej oferty na rynku
  • Zrównoważony rozwój: Papier StretchWrap Mondi jest wykonany w 100% z pierwotnego papieru, który jest surowcem odnawialnym. Nadaje się również w całości do recyklingu, dlatego po użyciu można go odpowiednio zutylizować. Dzięki temu jest to bardziej zrównoważona opcja niż tradycyjna plastikowa folia do palet.
  • Wytrzymałość: Papier StretchWrap Mondi jest mocny i trwały, dzięki czemu może zapewnić bezpieczne i stabilne opakowanie Twoich palet. Jest również odporny na rozdarcia, dzięki czemu wytrzymuje trudy transportu.
  • Wygoda: PaperWrap to zautomatyzowana maszyna, która szybko i łatwo owija palety. Może to zaoszczędzić czas i koszty pracy.
  • Opłacalność: Zaleta Papier StretchWrap Mondi to opłacalna alternatywa dla tradycyjnej plastikowej folii do palet. Można go również poddać recyklingowi, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach utylizacji.

Premiera owijarki PaperWrap odbędzie się w showroomie Strefa Pakowania w Warszawie (ul. Ochocza 2). Urządzenie będzie prezentowane w godzinach 9.00-16.00.

Więcej informacji o owijarce PaperWrap można znaleźć na stronie internetowej PaperWrap.pl, 501 685 074 lub kontakt@di-zet.pl


Showroom Strefa Pakowania Warszawa. Testuj owijanie palet papierem

Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu Strefa Pakowania w Warszawie, gdzie prezentowana jest pierwsza w Polsce owijarka testowa EW Technology do owijania palet papierem Mondi. Owijarka jest dostępna do testowania przykładowych palet. Klienci mogą dostarczyć paletę ze swoim towarem i owinąć ją papierem Mondi na owijarce EW Technology w siedzibie firmy DI-ZET w Warszawie.

System owijania towaru na palecie papierem to najnowsze rozwiązanie ekologicznego zabezpieczania towaru do transportu i składowania. System EW Technology pozwala na owijanie palet specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi.

Firma DI-ZET realizuje instalacje systemu austriackiej firmy inżynieryjnej EW Technology w Polsce. DI-ZET od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania i systemów pakowania w magazynach i zakładach produkcyjnych w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 501 685 074 lub adresem e-mail kontakt@di-zet.pl


Strefa Pakowania Warszawa ul. Ochocza 2