Targi TSW 2024. Strefa Pakowania DI-ZET

Odwiedź Nas na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2024 w Kielcach! Stoisko 86B Hala A

Już 17-18 stycznia 2024 roku serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska 86B w Hali A podczas prestiżowych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2024 w Kielcach.

🌷 Co Przygotowaliśmy Dla Ciebie:

 1. Holenderskie Rozwiązania Cyklop Axro:
  • Dedykowane do pęczkowania warzyw i kwiatów.
  • Innowacyjne technologie dla szparagów, rzodkiewki, pora, chrzanu, włoszczyzny, natki pietruszki i koperku, cebuli ze szczypiorem, tulipanów.
 2. Sznurki Gumowe Cylastic:
  • Idealne do pęczkowania szparagów i innych warzyw.
  • Gwarancja trwałości i skuteczności.
 3. Cyklop Elastobinder:
  • Skuteczne wiązanie szparagów z użyciem urządzenia Cyklop Elastobinder.
  • Wykorzystanie innowacyjnej gumki Stepper.
 4. Materiały do Pakowania:
  • Ekologiczne materiały do pakowania.
  • Mocne worki ogrodnicze.
  • Folie rolnicze.
  • Folia stretch, taśmy spinające PP, PET i EkoStrap.
  • Taśmy klejące, papierowe taśmy klejące i wiele innych.
  • Sznurki bawełniane, elastomerowe i gumowe do wiązania.
 5. Prezentacja Wybranych Rozwiązań do Pakowania w Magazynie, Chłodni i Mroźni:
  • Owijarki palet.
  • Wiązarki palet i kartonów.
  • Zaklejarki kartonów.
  • Zgrzewarki i tunele obkurczające.
  • I wiele innych
 6. Ekspercka Wiedza i Konsultacje:
  • Nasz zespół ekspertów chętnie podzieli się wiedzą i doświadczeniem.
  • Konsultacje dotyczące optymalizacji procesów pakowania.

🌐 Zaproszenia, wejściówki i inne informacje:

📆 Data i Miejsce:

 • 17-18 stycznia 2024
 • Hala A Stoisko 86B
 • Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, Kielce

🌐 Więcej Informacji:

Do zobaczenia na Targach! Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania w świecie pakowania.


Systemy Pakowania DI-ZET


Katalog Systemy Pakowania DI-ZET dla Agrobiznes


​Rabarbar: pęczkowanie i pakowanie. Targi TSW 2024

​Zapraszamy w dniach 17-18 stycznia na stoisko 86b hala A Targi TSW w Kielcach, gdzie będą prezentowane holenderskie wiązarki Cyklop do pęczkowania rabarbaru i innych warzyw.

Poniżej przykład z Holandii: „Firma De Rond Agro BV produkuje rabarbar prawie przez cały rok uprawiając rabarbar w szklarniach. Pakowanie rabarbaru to czasochłonny proces. Oprócz oczyszczenia i przycięcia rabarbaru na długość, pędy są pakowane w plastikową torbę, oznakowane i zapakowane w skrzynki. Etykiety różnią się w zależności od sieci supermarketów, w tym logo i kod kreskowy są różne (na poziomie klienta końcowego). Oznacza to, że pracownicy muszą regularnie zmieniać i resetować dane drukowania. Firma Rond Agro BV dąży do zmniejszenia zużycia folii z tworzywa sztucznego u swoich klientów końcowych i przyspieszenia procesu pakowania. Prośba do firmy Cyklop miała pomóc w usprawnieniu tego procesu, w którym ważne jest, aby można było łatwo zmieniać etykiety i dane do druku, aby rabarbar był szybko pakowany, a zużycie folii drastycznie zmniejszone.

Po szeroko zakrojonych dyskusjach, wizytach na miejscu i testach w fabryce w Zwolle, wybrano wiązarkę Elastobinder z drukarką etykiet. Ta maszyna łączy łodygi rabarbaru za pomocą dwóch cienkich gumek (Strepper®). Strepper® jest zamkniętą gumką, nie odkształca produktu i nie pozostawia żadnych śladów/uszkodzeń. Etykieta jest automatycznie dołączana do jednej gumki. Za pomocą kilku prostych czynności możesz wybrać inną etykietę. Dzięki zastosowaniu gumki Strepper do wiązania rabarbaru, plastikowa torba jest całkowicie eliminowana.

„Dzięki współpracy z Elastobinderem możemy teraz tworzyć etykiety dokładnie na dany dzień. Możemy również łatwo przełączać się między etykietami dostosowanymi do potrzeb klienta” – mówi Rob de Rond z De Rond Agro BV. Dzięki połączeniu Elastobindera z drukarką etykiet etykiety nie muszą być już drukowane z wyprzedzeniem, ale są drukowane na miejscu. De Rond podkreśla również, że proces ten jest szybszy, ponieważ wiązanie i etykietowanie odbywa się w ramach jednej operacji. ✅

Czy zależy Ci również na elastycznym i szybkim pakowaniu rabarbaru lub innych warzyw?

Zapraszamy do kontaktu: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Pomagamy we wszystkim. 👍

Więcej: https://Axro.plDojazd na Targi TSW

Szanowni Państwo,17 i 18 stycznia wszystkie drogi prowadzą na 14. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. Planując swoją podróż warto już teraz sprawdzić, jak dostać się na TSW najszybciej i najbardziej komfortowo.
ZAPLANUJ SWÓJ CZAS:
Na stronie wydarzenia znajdziesz optymalne połączenia autokarowe, kolejowe i opcje wypożyczenia samochodu z wybranych lotnisk w Krakowie i Warszawie (link: https://tsw.pl/dojazd-lotniska

Przyjedziesz swoim samochodem? Sprawdź lokalizację targów i godziny otwarcia (link: https://tsw.pl/a/lokalizacja) oraz zasady korzystania z bezpłatnego parkingu (link: https://tsw.pl/a/parking-dla-wystawcow). 

Jeśli wciąż szukasz komfortowego miejsca, w którym będziesz mógł się zatrzymać w czasie wydarzenia – sprawdź bazę hotelową (link:https://tsw.pl/a/baza-hotelowa)
17 i 18 stycznia 2024 roku spotkajmy się na TSW w Kielcach

Systemy Pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET ponad 33 lata oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania końcowego. Dostarczamy maszyny i urządzenia pakujące, linie automatyczne oraz materiały pakujące. Zapewniamy serwis i części zamienne. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Maszyny i materiały dostępne od ręki!

Jeśli potrzebujesz do swojego magazynu lub na produkcję maszyn, urządzeń lub materiałów pakujących z szybką realizacją zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Systemy pakowania

Serwis, części, wynajem

Materiały do pakowania

Pakowanie ekologiczne kartonów, paczek i towarów do wysyłki i składowania

Systemy Partnerskie

Reprezentowane marki

​Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl


Systemy Pakowania DI-ZET