Owijarki do palet Cyklop

Owijarki do palet Cyklop
Owijarki do palet Cyklop CTT 300
Owijarki do palet Cyklop CTT 300

Owijarki do palet to popularne urządzenia mechaniczne stosowane w zakładach produkcyjnych i magazynach dystrybucyjnych. Oraz wszędzie tam, gdzie należy zabezpieczyć towar folią stretch do dalszego transportu lub składowania. 

Owijarki Cyklop to uznane na rynku od wielu lat wysokiej jakości owijarki półautomatyczne i automatyczne szwedzkiego producenta Cyklop Teknik AB. Ponad 12 000 owijarek Cyklop działa na całym świecie.

Firma DI-ZET od 28 lat oferuje maszyny Cyklop na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przyjadą i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.


Owijarka do palet Cyklop CTT 215

Owijarka do palet Cyklop CTT 215 to jedna z najpopularniejszych na polskim rynku owijarek. 

Półautomatyczna owijarka z zaawansowanymi możliwościami programowania, wyposażona jest w system „power eco-stretch” do wstępnego rozciągania folii o dodatkowe 300% (regulacja 8 stopniowa). Możliwy jest płynny rozruch stołu. Ilość owinięć dolnych i górnych wynosi od 1 do 7, ustawiane niezależnie (więcej przy programie III). Prędkość obrotowa talerza do 12 obrotów na minutę. Ustawienia pozwalają na regulowanie prędkości ruchu wózka z folią. Dlatego gęstość owijania folią stretch można dostosować do owijanego na palecie towaru. Napięcie folii między wałkami a krawędzią owijanej palety regulowane. Owijarka może być wyposażona w liczne opcje dodatkowe jak docisk górny, waga, wersja do pracy w niskich temperaturach. Reasumując, parametry urządzenia takie jak średnica talerza czy też wysokość masztu możemy opcjonalnie dostosowane do wymiarów pakowanych produktów.


Podajemy 7 powodów dlaczego zastąpić ręczne owijanie palet folią stretch przez owijanie owijarką do palet

Poniższy materiał dedykowujemy właścicielom firm i osobom decyzyjnym w zakładach produkcyjnych i magazynach w których produkcja i wysyłka towarów na paletach osiągnęła poziom wymagający zastosowania urządzeń automatycznych. 

Ręczne owijanie palet przy wzroście ilości palet w zakładzie lub magazynie przeznaczonych do transportu wewnętrznego lub zewnętrznego to decydujące kryterium wyboru owijarki. Ręczne pakowanie z czasem staje się nieopłacalnym, wolnym i mało bezpiecznym sposobem pakowania i zabezpieczania palet do transportu. Nasze owijarki do palet zaspokajają zapotrzebowanie na maszyny do owijania palet przy każdej oczekiwanej wydajności.

Poniżej co najmniej 7 powodów, dla których warto zastosować owijarkę do owijania palet

Więcej informacji na naszych stronach: Owijarkidopalet.pl oraz Nowafolia.pl